pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 1/2017

obsah-casopisu
pic
Spánok bez spodnej bielizne je liečivý
Spánok je pre človeka nepopierateľne dôležitým zdrojom energie. Okrem iného ovplyvňuje aj naše správanie sa počas celého dňa. Pokiaľ sa potrebujete cítiť fit aj v práci, mali by ste dohliadnuť na jeho kvalitu.
viac
pic
Dodržiavanie teplotných noriem v interiéri má svoj význam
Veľmi dobre vieme, že okolité podmienky a podnebie v našej krajine nie je stále a v priebehu roka sa u nás striedajú 4 ročné obdobia. Na základe toho sa celý efekt aktuálnej teploty z tohto prostredia premieta do nášho interiéru.
&id=>viac
pic
Ako docieliť harmóniu a čistotu v dnešných podmienkach náročného dizajnu
Súčasný dizajn si v niektorých prípadoch kladie za dôraz dosiahnuť "wau" efekt, ktorý ohromuje celé okolie. Využívanie moderného nábytku a originálnych tvarov to celkom určite zaistia. Lenže takéto "vychytávky" nie sú lacnou záležitosťou.
viac
pic
Ako si rozdeliť vaše plány pri zariaďovaní a rekonštrukcií
Určite sa to stalo už aj vám, že ste si plánovali zariadiť svoj domov podľa svojich predstáv. Plánovanie a predstava je pred každým jedným krokom veľmi dôležitá, no nie vždy nám to ako samotný akt postačuje.
viac
pic
Sedacia súprava ako základný pilier obývacej izby
Každá jedna izba plní v dome a byte svoju významnú funkciu. Kuchyňa je srdcom domova, ktorá sa stará o všetky životne dôležité funkcie rodiny a jej členov. Spálňa je oázou pokoja, ktorá nás napĺňa energiou na celý deň.
&id=>viac
pic
Online poradňa pre správu bytových domov
Bezstarostné bývanie je snom každého jedného z nás. Jeho výhodnosť sa odvíja najmä od typu stavby a okolitých podmienok, ktoré je potrebné zabezpečiť. Môže to byť rodinný dom a byt v osobnom vlastníctve či prenájme.
viac
pic
Jednoduchšia verzia záhradného altánku
V letných mesiacoch je to samozrejmé, že sa človek snaží preniesť kúsok svojho pohodlia z interiéru von. Ideálne počasie a príjemná teplota nás dokážu dostať do veľkej pohody. Je to príjemný návrat k prírode.
viac
pic
Aby bola vaša kúpeľňa skutočne unikátna
V dnešnej dobe je dizajn interiéru oveľa jednoduchší a dostupnejší aj pre bežného človeka. Nemáme žiadne hranice, všetky informácie z celého sveta sú nám maximálne dostupné a nepotrebujeme už stáť v dlhých radách na konkrétny tovar.
&id=>viac
pic
Štýlový krb je kontaktnou centrálou moderného domu
Atmosféru, ktorú si v dome a v niektorých prípadoch aj v byte môžete zabezpečiť stavbou krbu vám bude závidieť každý jeden sused. Krb je dokonalé zariadenie, ktoré celú domácnosť prehreje a navodí harmóniu a pokoj.
viac
pic
Prírodný kameň na úrovni luxusu
V súčasnosti sa snažia majitelia domov nájsť vo svojom interiéri dokonalú harmóniu pri zladení a využití všetkých obľúbených a dostupných prvkov. V mnohých prípadoch sa takémuto štýlu zvykne hovoriť aj minimalizmus.
viac

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.