pic
logo
1/2009
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 1/2009

obsah-casopisu
pic
Obklopení bohatou vegetáciou mesta
Bohatá výsadba nám uľahčuje a spríjemňuje život v meste, a to nielen tieňom v horúcom lete, ale aj tým, že zachytáva časť prachu a smogu. Rastliny sú i zdrojom všetkého životodarného kyslíka na zemi. Ponuka okrasných drevín je dnes už bohatá, tvorí široký sortiment rozličných druhov a odrôd.
viac
pic
Spálňa vo farbách
Všeobecne psychológia farieb odporúča do spálne studené farby – predovšetkým modrú a zelenú, ktoré sa pokladajú za pasívne a upokojujúce. Farba vašej spálne by mala byť pre vás príjemná a nemala by vás dráždiť, aby pomáhať vám navodzovať spánok.
viac
pic
Kuchyňa nie je len na parádu
Zladiť zariadenie kuchyne s priestorovými možnosťami, finančnými limitmi, reálnymi potrebami aj so svojimi túžbami, to je riadna fuška. Ako vytvoriť za primeranú cenu funkčnú a zároveň štýlovú kuchyňu? Na čom sa dá ušetriť a na čom sa, naopak, šetriť neoplatí?
viac
pic
Prívetivé solitéry a ostatné vecičky
Pocit pri vstupe do bytu alebo domu je rozhodujúci v tom, aký druh energie vás a vašich hostí osloví. Vchod je mimoriadne dôležitý, lebo prvý dojem je jednoducho vizitkou, ktorá sprevádza hostí i do ďalších častí bytu.
viac
Prídavné stolíky – „vysypané z kabelky“
Domáce spotrebiče
Svetlo vždy a všade
Pohodlný kúpeľ
Nebojte sa kondenzačných kotlov
Príslušenstvo a doplnky okien

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.