pic
logo
2/2010
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 2/2010

obsah-casopisu
pic
Materiály pre krásne kuchyne
Kuchyne prešli v priebehu posledných sto rokov rovnako prevratnými zmenami ako náš životný štýl. Zmenil sa ich vzťah k ostatným častiam bytu, ich funkčnosť aj vzhľad.
viac
pic
Príťažlivý dizajn i komfort
Moderné kúpeľne sa stávajú čoraz atraktívnejšími miestnosťami našich domácností. Popri dokonalom dizajne sa neustále zvyšuje najmä samotný komfort kúpeľňovej keramiky a sanitárnej techniky.
viac
pic
Kupujeme sedací nábytok
Obývacia izba je spoločenskou súčasťou bytu a sedacia súprava je spravidla tým prvým zariadením v nej. Patrí k dominantným prvkom obytného priestoru.
viac
pic
Infrakúrenie – alternatíva alebo trend budúcnosti
Pokiaľ sa aj vy celý rok tešíte na leto, aby ste sa opäť mohli vyhrievať na slniečku, máme pre vás dobrú správu. Ten pocit môžete zažívať aj uprostred zimy, a to priamo vo vašej obývačke.
viac
pic
Okná bez závad
Okná sú jedným z najexponovanejších konštrukčných prvkov domu. Priehľadné časti obvodového plášťa, sú často označované aj za technicky najkomplikovanejšie časti budov.
viac
pic
Nový make-up pre dom
Omietka domu denne odoláva mnohorakým nepriazňam počasia. Od ostrých slnečných lúčov, cez dažde, sneh a krupobitie, až po silné, nárazové vetry a tuhé mrazy.
viac
Bývanie a emócie
Šikmú strechu len so zateplením

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.