pic
logo
1/2011
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 1/2011

obsah-casopisu
pic
Výplne okien
Výplň tvorí viac ako 80 % z celkovej plochy okna, preto väčšinovo ovplyvňuje vlastnosti a kvalitu okna ako celku. Sklená výplň môže byť jednoduchá, izolačná, bezpečnostná...
viac
pic
Treba zatepliť novostavbu?
Stavebný trh ponúka v súčasnosti kvalitné tepelnoizolačné tvarovky a mnohí považujú zatepľovanie murovanej stavby za zbytočnosť.
viac
pic
Voda ako zrkadlo
Starostlivosť o rodinný bazén je celoročná záležitosť. Cez leto sa však treba viac venovať najmä vode, na ktorú sa kladú vyššie hygienické nároky. Veď je to práve priezračná vodná hladina, ktorá najväčšmi láka na kúpanie.
viac
pic
Zaostrené na kuchynské spotrebiče
Kuchyňa je kráľovstvo každej gazdinky. Moderná a plne funkčná je snom každej ženy. K jej súčasnej dokonalosti nám pomáhajú kuchynské spotrebiče. Sú inteligentné, dômyselné a estetické.
viac
pic
Dizajn sprchovacích kútov
Sprcha – slovo, ktoré pôsobí ako afrodiziakum. Či sme unavení, chorí, vraciame sa z práce, zo športovej aktivity, z cesty alebo len tak, každý z nás si chce dať sprchu.
viac
pic
Staviame dom
Súčasný trend výstavby energeticky nenáročných domov sa presúva k ľahkým stavebným systémom. Najčastejšie sa jedná o systémy na báze dreva, s jednoduchou montážou.
viac
V znamení špičkovej kvality
Veľká pomoc aj pre malé stavby
Od vypínačov po inteligentný dom
Oplatí sa návšteva kúpeľňového štúdia?

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.