pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Ako docieliť harmóniu a čistotu v dnešných podmienkach náročného dizajnu

 

Súčasný dizajn si v niektorých prípadoch kladie za dôraz dosiahnuť "wau" efekt, ktorý ohromuje celé okolie. Využívanie moderného nábytku a originálnych tvarov to celkom určite zaistia. Lenže takéto "vychytávky" nie sú lacnou záležitosťou, preto si ich nemôže dovoliť každý.
Dokonalý interiér a dizajn si viete zadovážiť aj bez pomoci a využitia drahých solitérov. Pokiaľ máte v obľube jednoduché tvary a línie, stačí sa v mnohých prípadoch inšpirovať prírodou. Moderný a zároveň minimalistický štýl nábytku je charakteristický týmito prvkami:

  • Má často jednoduché geometrické tvary
  • Je montovaný priamo na stenu
  • Jeho povrch je hladký a nenáročný na údržbu
  • Veľkosť je optimálna aj pre menšie priestory

Vysoká variabilita všetkých prvkov
Typ nábytku, ktorý je veľmi praktický a vzdušný. Všetko vďaka svojmu upevneniu na stenu. Neusadzuje sa pod ním žiadny zbytočný prach a vaše prostredie je čisté a bez prípadných alergénov. V kombinácií s obľúbenou a neutrálnou bielou farbou a výrazným nábytkovým kovaním to môže byť cesta k vysnívanému dizajnu.

Nechajte vyniknúť prírodným materiálom
Takýto minimalizmus sa neohradzuje len na jednu farbu. Ich použitie je variabilné, musí sa ale brať ohľad na všetky ostatné doplnky. Ak sa necháte inšpirovať spomínanou prírodou a jej farbami, uvidíte, že výsledný efekt bude naozaj očarujúci. Stačí si vybrať nábytok z prírodného dreva, na ktorom budú vynikať kľučky zo špeciálnych materiálov.

Pri výbere dbajte na kolekciu, z ktorej je daný nábytok. Mala by sa vyznačovať neuveriteľnou presnosťou výroby, prevedenia a starostlivo prepracovanými detailmi. Kombinácia klasického prístupu k podobe a tvarom nábytku s moderným dôrazom na jeho výrobu. Všetky tieto prvky vnesú do vášho domova harmóniu a čistotu.

 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.