pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Ako si rozdeliť vaše plány pri zariaďovaní a rekonštrukcií

 

Určite sa to stalo už aj vám, že ste si plánovali zariadiť svoj domov podľa svojich predstáv. Plánovanie a predstava je pred každým jedným krokom veľmi dôležitá, no nie vždy nám to ako samotný akt postačuje. Aby ste sa vyhli sklamaniu, ktoré vás môže prekvapiť oveľa viac, začnite s predstihom a buďte trpezlivý.

Rozhodujte a vyberajte spolu
Nie vždy všetko ide naraz. Vieme, že kúpa nového nábytku a doplnkov do priestrannej spálne  je dôležitá a mala by predchádzať úvahám. Pokiaľ nie ste single takéto zariaďovanie podlieha dvojitému rozhodovaniu a tu nastáva ďalší problém. Takže sa musíte dohodnúť na jednej spoločnej verzii, v ktorej sú prípustné určité kompromisy. Pri plánovaní reaguje na niektoré veci inak muž a inak žena, preto by ste si mali aj v týchto veciach urobiť jasno.

Základné piliere patria mužom
Muži hľadia viac na celkovú realizáciu a investície, ktoré budú musieť na rekonštrukciu použiť. Tiež by mala byť ich starosťou samotná stavba a orientácia domu, od ktorej sa bude odvíjať všetko ostatné. Inžinierske siete sú tiež dôležitou súčasťou domova, pretože ich zlý výber nemusí v budúcnosti pokryť vašu celkovú spotrebu energie a potom sa bývanie a jeho pohodlie len komplikuje.

Žena vnáša pokoj a harmóniu
U žien je to možno jednoduchšie, no zdanie niekedy naozaj klame. Jej úlohou by malo viesť do domu celkovú harmóniu a pokoj. Tieto veci sa dajú dosiahnuť viacerými spôsobmi. Základom si je vybrať svoj obľúbený štýl, do ktorého sa bude ladiť a vyberať všetok ostatný nábytok. To znamená, že nemôžete ihneď kupovať čo vás zaujalo. Spôsobí vám to len chaos a disharmóniu, ktorá sa potom prenáša aj na vašu spokojnosť. Žena má pre takéto veci viac vyvinuté zmysly a jej cit pre estetiku je presne tým, čo k sebe potrebuje každý jeden muž. Vzájomné dopĺňanie sa vo viacerých veciach je základom pre úspech v celom živote.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.