pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Sedacia súprava ako základný pilier obývacej izby

 

Každá jedna izba plní v dome a byte svoju významnú funkciu. Kuchyňa je srdcom domova, ktorá sa stará o všetky životne dôležité funkcie rodiny a jej členov. Spálňa je oázou pokoja, ktorá nás napĺňa energiou na celý deň a nakoniec obývacia izba. Tá sa v mnohých prípadoch označuje ako duša domova. Je miestom plnohodnotných spoločenských konverzácií s priateľmi a duchaplných rozhovorov s ostatnými členmi.

Každý jeden priestor sám o sebe nedokáže zabezpečiť spomínané funkcie, pokiaľ si ho dôkladne nezariadite potrebnými doplnkami a nábytkom. V obývacej izbe je najdôležitejšia sedacia súprava. Okrem základných estetických dojmov by vám mala priniesť maximálne pohodlie a komfort.

Nespoliehajte sa na lacný variant
Sedacia súprava je základným pilierom, ktorý by mal byť súčasťou každej jednej obývacej miestnosti. Jej výber podlieha viacerým faktorom. K tým najdôležitejším patria:

  • veľkosť miestnosti
  • materiál poťahovej látky
  • pevnosť
  • typ tvaru

Veľmi často sa stáva, že si ľudia z rôznych ekonomických a iných dôvodov kupujú sedacie súpravy za minimálnu cenu. Po niekoľkých mesiacoch a možno aj týždňoch používania zisťujú, že dochádza k ich poškodeniu a znehodnoteniu. Keďže je to veľký kus nábytku, málokto sa rozhodne pre reklamáciu, a potom už len ticho znáša následky nekvalitného a neodborného spracovania a výroby.

Sedačky na mieru sú ideálne riešenie
Aby ste predišli takýmto situáciám, mohli by ste si objednať pohovku, ktorá je vyrobená presne na mieru vášho interiéru. Máte zaistenú originalitu, pretože nikto iný nebude mať rovnaký dizajn a veľkosť. Podľa vašich požiadaviek sa dajú upraviť aj špeciálne rozmery a iné detaily.
Sedačka na mieru je ideálnym riešením do menších priestorov a veľkolepou možnosťou do priestranných rodinných domov.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.