pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Jednoduchšia verzia záhradného altánku

 

V letných mesiacoch je to samozrejmé, že sa človek snaží preniesť kúsok svojho pohodlia z interiéru von. Ideálne počasie a príjemná teplota nás dokážu dostať do veľkej pohody. Je to príjemný návrat k prírode, ktorý sa stáva v súčasnosti obľúbeným trendom. Z tohto dôvodu sa ľudia rozhodujú pre stavbu klasických altánkov. Tie im v mnohých prípadoch dokážu tieto podmienky splniť naozaj do najmenšieho detailu.

Vyhnete sa náročnej stavbe
Altánok a jeho stavba je však pomerne náročná záležitosť. Jednak si musíte zaobstarať kvalitné drevo, z ktorého sa väčšinou vyrába a za druhé potrebujete spoľahlivého majstra na jeho zhotovenie. Dajú sa samozrejme kúpiť aj montované, v tomto prípade však musíte rátať s tým, že cena bude automaticky vyššia. 
Posledným a nemenej dôležitým faktom, ktorý môže stavbu takejto konštrukcie obmedziť je miesto. My poznáme riešenie, ktoré bude v kombinácií s modernými vonkajšími roletami ideálne pre všetkých.

Flexibilná markíza sa prispôsobí každým podmienkam
Ak by ste si chceli dopriať pocit sedenia v kaviarni počas príjemného počasia a popíjať kávičku na terase, môžete si túto atmosféru preniesť až priamo k vám domov. Dokonca nemusíte mať ani rodinný dom. Flexibilné markízy sa dajú umiestniť aj na balkóny. Stačí si vybrať to správne riešenie a nechať si ho inštalovať.

Prekabáti aj počasie
Markíza je zariadenie, ktoré dokáže plnohodnotne nahradiť spomínaný altánok. Dokonca má svoju výhodu, že v prípade nepriaznivého počasia, či z iného dôvodu ju jednoducho môžete zrolovať a zložiť. Markíza dokáže nie len nahradiť prístrešok na vašej záhrade, vie veľmi dobre prekabátiť aj každé jedno počasie. Vašu terasu a balkón premení na tienisté útočisko, v ktorom budete veľmi radi tráviť všetok svoj voľný čas. Zo základnej ponuky terasových a balkónových si vyberie určite každý to svoje pohodlie, ktoré dokáže spríjemniť jeho život.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.