pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Aby bola vaša kúpeľňa skutočne unikátna

 

V dnešnej dobe je dizajn interiéru oveľa jednoduchší a dostupnejší aj pre bežného človeka. Nemáme žiadne hranice, všetky informácie z celého sveta sú nám maximálne dostupné a nepotrebujeme už stáť v dlhých radách na konkrétny tovar. Sloboda sa prenáša do každej jednej oblasti a v prípade riešenia spomínaného dizajnu to platí tiež.

Dôležitá je vizuálna príťažlivosť priestoru
Existuje veľmi veľa spôsobov, ako si navrhnúť a ozdobiť vašu novú kúpeľňu. Už to nie je ani tak o samotnom príslušenstve, dnes ide najmä o vizuálnu príťažlivosť. To znamená, že dôležitý je pocit, ktorý máte pri prvom vstupe do tejto miestnosti.

Musí byť súčasťou domova
Samozrejme, že pred každou prestavbou a rekonštrukciou si musíte prejsť minimálnymi úpravami, ale celkový dojem na vás urobí najmä obklad a v ňom zabudované vodovodné batérie. Je to o fyzickej konštrukcií celkového tvaru a veľkosti danej kúpeľne, je to o miestnosti, z ktorej sa snažíte urobiť neprehliadanú časť domova.

Nový šat pre kúpeľňu
Základom každej jednej kúpeľne je vždy obklad. Veľmi často sa volia dlaždice, ktoré dokonale odolávajú vlhkosti, ktorá v týchto priestoroch dominuje asi najviac. Obklad môže byť aj celkom iný. V kombinácií s vhodným umiestnením kúpeľňového nábytku to bude dokonalá harmónia, ktorá vám spríjemní všetky chvíle strávené na tomto mieste.

Zbavte sa klasických vzorov a kvetov na dlaždiciach a aplikujte si do celého priestoru kúpeľne veľkoformátový obraz. Moderný dizajn vytlačený na malých dlaždičkách, pripomínajúci mozaiku obráti vašu kúpeľňu na miestnosť s osobitým štýlom.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.