pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Štýlový krb je kontaktnou centrálou moderného domu

 

Atmosféru, ktorú si v dome a v niektorých prípadoch aj v byte môžete zabezpečiť stavbou krbu vám bude závidieť každý jeden sused. Krb je dokonalé zariadenie, ktoré celú domácnosť prehreje a navodí harmóniu a pokoj. Nič iné sa tak dokonale nevyrovná pocitu, keď si po náročnom pracovnom dni môžete sadnúť na pohovku a nechať sa unášať len praskaním dreva a blikaním plamienkov v krbe.

Stavba krbu si vyžaduje odborný prístup
Využitie má najmä v chladných zimných večeroch, no ani v lete si tento luxus nemusíte odopierať. Dôležité je, aby ste si nechali nainštalovať krb od odborníka, ktorý vie presne zohľadniť všetky podmienky jeho budúceho fungovania v konkrétnej stavbe.

Nutný je teda obchodník, ktorý sa špecializuje na predaj krbov už niekoľko rokov. Online e-shop je dokonalým riešením. K dispozícií vám ten správny poskytne na výber z ponuky:

  • liatinových krbov
  • oceľových kachlí
  • doplnkových materiálov ku stavbe krbov

Krbová klasika
Krb je veľmi ekologické zariadenie, pokiaľ využívate drevo a pelety. Tento materiál je dostupný a nepotrebujete k nemu žiadne špeciálne inštalácie. Samozrejme, že na výber máte okrem klasického krbu aj veľmi často využívané krbové kachle, kde sa práve spomínané peletky a drevo veľmi dobre uplatnia.

Moderný dizajn
Keď sme spomínali možnosť umiestnenia krbu do bytových jednotiek, mali sme na mysli modernejšie bioalkoholové krby, ktoré si vystačia s minimálnym priestorom. Ich dizajn je uspôsobený tak, že si z nich môžete urobiť dekoráciu na konferenčnom stolíku, alebo ich jednoducho umiestniť na stenu a podlahu. Bezdymové spaľovanie a absencia klasického dreva je pre takéto podmienky veľmi výhodné. Presvedčte sa na vlastné oči o spomínaných výhodách krbov a nechajte si ich nainštalovať do vášho interiéru.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.