pic
logo
pic pic aktualne-cislo archiv predplatne reklama vydavatelstvo pic

 11/2017

obsah-casopisu

Prírodný kameň na úrovni luxusu

 

V súčasnosti sa snažia majitelia domov nájsť vo svojom interiéri dokonalú harmóniu pri zladení a využití všetkých obľúbených a dostupných prvkov. V mnohých prípadoch sa takémuto štýlu zvykne hovoriť aj minimalizmus. Na minimalizmus musíte však dospieť. Základom je, aby ste si uvedomili, že k jeho hlavným prvkom patrí čistota a harmónia s tým, že sa v maximálnej možnej miere redukuje akákoľvek forma.

Aj keď si to viacerí myslia, k módnemu trendu sa to príliš nedá zaradiť, pretože minimalizmus nemá charakteristické znaky štýlu. Môžeme ho nazvať ľudovou formou, ktorá si vďaka svojej obľúbenosti dokázala zachovať svoje popredné miesto aj medzi svetoznámymi dizajnérmi.
K takémuto štýlu sa veľmi dobre ladí prírodný kameň. Využíva sa pre svoje výhodné vlastnosti, o ktorých vás v tomto článku presvedčíme.

Architektonický skvost travertínu
Prírodný kameň má jednoduché línie a dokonalý povrch, ktorý zaujme naozaj všetkých. Je to materiál, ktorý v sebe spája luxus a krásu prírody. To sú tie hlavné a spomínané prvky minimalizmu, ktorý sa začína v našich domácnostiach usídľovať. Obklad z prírodného kameňa-travertínu urobí  z vášho domova architektonický skvost a veľmi rýchlo zvýši cenu vašej nehnuteľnosti. K jeho ďalším vlastnostiam môžeme zaradiť:

  • pomer ceny a kvality
  • vysokú odolnosť
  • vynikajúce fyzikálne vlastnosti
  • minimálnu údržbu

Vysoká variabilita využitia
Každý jeden interiér, ktorý bude obohatený vlastnosťami výhodného travertínu získa nádych originality a jedinečnosti. Nie je to žiadna syntetická a umelá napodobenina. Tento povrch si uchováva svoju hodnotu, trvácnosť a samozrejme aj trend.
Použiť sa dá do náročnej kúpeľne a sťažených podmienok exteriéru. Variabilita je vysoká a výhody obrovské. Za adekvátnu cenu je dostupný pre všetkých záujemcov.
 

 

harmonia linia relax
DATACOM EU s.r.o.